Trinidadas ir Tobagas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Trinidadas ir Tobagas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Trinidade ir Tobagoje

Prieš priimant sprendimą pirkti turtą, svarbu žinoti šalies gyvenimą ir tikrovę. Jei nuspręsite pirkti nekilnojamąjį turtą Trinidade ir Tobagoje, būtina perskaityti mūsų ataskaitą.

Trinidadas ir Tobagas yra Vidurio Karibų jūros salos šalis, jos sostinė yra Ispanijos uostas.

Tautos sostinė yra šurmuliuojantis prekybos centras, kuriame yra daugybė kolonijinio stiliaus architektūros ir kai kurių turizmo veiklų pavyzdžių.

Trinidado ir Tobago gyvenamųjų namų rinka tebėra silpna, nes sunki ekonomika dėl priklausomybės nuo naftos ir dujų atsargų, ypač Trinidade. Vidutinė pardavimo kaina Trinidade ir Tobagoje per metus sumažėjo 5,9%, o būsto kainos sumažėjo 14,3%.

Nuo pasaulinės finansų krizės šalis atsigauna lėčiau nei kai kurios kaimyninės šalys, o nekilnojamojo turto pardavimo kainos sumažėjo 20%. Taip yra dėl to, kad užsienio pirkėjus, kurie daugiausia atvyko iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Jungtinių Valstijų ir Kanados, blokavo 2007 m. Nustatytas reikalavimas, kad užsienio investuotojai turi įsigyti licenciją įsigyti žemės ir nekilnojamojo turto pardavimui Tobagoje.

Trinidade parduodamo turto užsienio pirkėjai gali įsigyti iki gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto be akrų. Kita vertus, Tobagoje užsienio pirkėjams nebuvo išduota licencija, nes 2007 m. Spalio mėn.

Pirkėjai privalo sumokėti 5% iki 10% žyminį mokestį be teisinių mokesčių.

Trinidadas ir Tobagas yra viena iš turtingiausių Karibų jūros šalių. Skirtingai nuo daugelio savo karibų kaimynų, kurie remiasi turizmu, Trinidadas labai priklauso nuo naftos ir dujų gamybos.

Trinidado ir Tobago centrinio banko duomenimis, 2017 m. Šalies bendras infliacijos lygis siekė 1,9 proc., Palyginti su 3,1 proc. 2018 m. Vasario mėn. Pirminė infliacija buvo 0,9%. Statybos sektorius gauna postūmį iš „Vision 2020“ vyriausybės plėtros plano, kurį daugiausia sudaro nauji statybos projektai, parduodami Trinidade ir Tobagoje. Nors daugelis vietinių Trinidado ir Tobago gyventojų yra turtingi, 17% gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos. Nusikaltimai, susiję su narkotikais, šautuvais ir gaujos, išlieka iššūkiu, ypač Trinidade, kur susižalojimai ir pagrobimai yra sąrašo viršuje.

  •  
    Persikėlimas į Trinidadą ir Tobagą: visas vadovas

    Toliau analizuodami labiausiai pageidaujamus ir norimus svajonių miestus tarp investuotojų, mes tikrai negalėjome gyventi vienoje iš gražiausių planetos vietų: mes kalbame apie Trinidado ir Tobago salos valstybę. Įsikūręs į šiaurės rytus nuo Venesuelos, šis respublikas, turintis Ispanijos sostinę, y ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Saulėlydis slėnis turtas yra vienas iš gražiausių savybių Karibų. Vila sėdi palei keteros vaizdu vaizdingas anglas Bay, apsuptas dviejų akrų išdailint...
Tobagas Signal Hill "- Aptverta Flat Parduodamas žemės sklypas 7500 sq.ft USD $ 135000,00. , bus laikoma Visi pasiūlymai.
Cod. 26996

Parduoda Namas, Trinidadas ir Tobagas, Caroni, Wyma, Chaguanas

247,528.16EUR
Parduoda
Namas

278.71 m²
Šis gražus modernus atsiskirti visiškai naujas 3 kambarių 2 vonios namo yra nustatytas daugiau kaip 5000 kvadratinių pėdų žemės saugioje ir ramioje gy...
Cod. 21930

Parduoda Ūkio žemė, Trinidadas ir Tobagas, Arima, Arima, North East Coast

2,800,597.46EUR
Parduoda
Ūkio žemė

0.93 m²
Tai 300 ha žemės, esančių šiaurės rytų pakrantėje Respublikos Trinidadas ir Tobagas. žemė yra pakrautas su tiko, kedro, raudonmedžio ir labai daug ki...
UNAVAILABLE
Cod. 19477

Parduoda Ūkio žemė, Trinidadas ir Tobagas, Caroni, Wyma, off Uriah Butler Highway

1,306,398.60EUR
Parduoda
Ūkio žemė

29728.97 m²
Besąlygiška nuosavybės teisė žemė (8 ha), kuris yra idealus kūrėjas su regėjimo. Nurodyta kaina yra Trinidadas ir Tobagas valiuta, bet jis yra maždaug...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB